УВАЖАЕМИ ГОСПОЖИ И ГОСПОДА,
Във връзка с обявеното извънредно положение в Република България и препоръките на Националния оперативен щаб, свързани с предотвратяване и ограничаване разпространението на COVID-19, Сдружение „Местна инициативна група –Троян, Априлци, Угърчин, считано от 17 март 2020 г., до второ нареждане, ще работи в следния режим:
1. Екипът на СНЦ „МИГ-Троян, Априлци, Угърчин“ преустановява организирането и провеждането на информационни срещи и събития на територията на общината
2. Информирането и консултирането на потенциалните бенефициенти ще се извършва единствено и само на посочените на сайта на МИГ телефони
3. Посещенията на място в офиса се провеждат в крайни случаи и след предварително уговорена среща по телефон.
4. Екипът на MИГ – Троян, Априлци, Угърчин преустановява участия в публични събития;
Призоваваме Ви към отговорно гражданско поведение и стриктно спазване на всички мерки, въведени от страна на националните и местни власти.
С УВАЖЕНИЕ
ЕКИП НА СДРУЖЕНИЕ „МЕСТНА ИНИЦИАТИВНА ГРУПА – Троян, Априлци, Угърчин“